«Ми, Народ України, хочемо створити справедливе суспільство, де всі рівні.
Ми маємо право самостійно управляти своїм життям і своєю країною.
Наше різноманітне походження збагачує всіх нас, і всі разом ми відповідальні за нашу спадщину, землю і історію, природу, мову і культуру»

Ми всі, представники багатомільйонної української громади, виявилися на історичному зламі розвитку української нації та української держави.
Від правильного вибору подальшого шляху залежить наше життя, життя наших дітей і онуків, і перспективи держави Україна.

Цей вибір повинні зробити ми самі — український Народ.

Головне, що нас всіх цікавить і об’єднує:

Ми хочемо жити високою Якістю життя в духовно, соціально і економічно розвиненому суспільстві, що забезпечує всебічний розвиток Людини

Основним завданням, яке ми ставимо перед собою, є:

Створення сучасного соціального суспільства в Україні, що гарантує право рівноправного доступу всіх жителів країни до Національних багатств держави, і забезпечує справедливий розподіл вироблених економічних благ — результатів зростаючої економіки держави

Сьогодні цьому шляху становлення такого суспільства в Україні заважає антисоціальна олігархічна система суспільних відносин, яка штучно стримує економічне і соціальне зростання в країні, і перерозподіляє отримані загальнодержавні економічні результати на свою користь, обкрадаючи переважну більшість українського населення, і доводячи його до злиднів.

Сформовану в Україні суспільно-економічну формацію, олігархічну систему суспільних відносин необхідно змінювати. Читайте детальніше

На зміну діючій системі суспільних відносин повинна прийти Система суспільних відносин реального Народовладдя — сучасна Система цивілізованої Демократії.

Це можливо тільки тоді, коли нову Систему Народовладдя буде підтримувати більшість українського суспільства.

Нова Система суспільних відносин — Система сучасного Народовладдя повинна базуватися на Нових Правилах життя в Україні, Новому Суспільному договорі в державі, який дозволить об’єднати і синхронізувати зусилля багатомільйонної української громади.

Основними Положеннями Нового Суспільного договору повинні стати:
— Народна Конституція України
— Народна Стратегічна Програма соціально-економічного розвитку України

Сьогодні Україні терміново потрібна Стратегічна Програма соціально-економічного розвитку — невідкладний план економічної модернізації держави.  Читайте детальніше

Програма, яка точно описує шляхи досягнення довгострокових Економічних і Соціальних Цілей. Програма, що дає докладний опис Стратегії розвитку економіки і визначає принципи справедливого розподілу в суспільстві вироблених економічних благ.

Розроблена і затверджена українським суспільством довгострокова Програма розвитку України, будучи частиною Нового Суспільного договору, повинна послідовно виконуватися будь якою найманою владою, незалежно від політичної кон’юнктури.

Програма, будучи, з одного боку, чітким керівництвом дій влади з економічного розвитку держави і досягненню найважливіших економічних і соціальних Цілей, з іншого боку є інструментом контролю ефективності влади на цьому шляху.

Важливо створити в суспільстві дієві сучасні механізми контролю, що дозволяють контролювати дотримання найманої владою Конституції України та реалізацію Програми соціально-економічного розвитку держави.

Найважливішим інструментом контролю повинно стати сучасне потужне українське Громадянське суспільство — гарант демократичного розвитку України.

Ядром Громадянського суспільства, на етапі його становлення, повинен стати український Середній клас — найбільш масовий соціальний прошарок, більш інших зацікавлений в розвитку України.

Якщо Ви бачите невідворотність назрілих змін, якщо Ви готові прийняти в них участь, ми закликаємо Вас зайняти активну громадянську позицію.

Ми пропонуємо об’єднуватися. Об’єднуватися навколо спільних цінностей і спільних планів розвитку суспільства і держави.

Ми пропонуємо об’єднатися і спільно побудувати ефективну Державу і Соціально-справедливе суспільство.

Хочете позитивних змін у своєму житті і житті навколишнього суспільства — не чекайте, що це зроблять за Вас.

Дійте. Разом з нами. Приєднуйтесь