Якби у нас була можливість звернутися до великої кількості небайдужих українців, то ми б сказали:
Єдиною сьогодні умовою розвитку України та українського суспільства є зміна діючої в державі антисоціальної Системи.

Чи не окремих осіб у владі, або окремих політичних партій, а заміна всієї, багато років паразитуючої на народі України, організованої плутократичної Системи суспільних відносин, яка нещадно розкрадає Національні багатства, і задешево експлуатує працю українців.
Еволюційна зміна системи може статися тільки тоді, коли буде створена нова, більш потужна і прогресивна система.
Нова Система суспільних відносин, побудована на сучасних принципах реальної Демократії, які стверджують пріоритетний розвиток Людини і навколишнього соціального суспільства.
Нова Система, яка розроблена, затверджена і підтримується багатомільйонним українським суспільством, готовим відстоювати її положення і впровадження в модель державного управління всіма доступними цивілізованими методами.
Основою такої Системи повинно стати об’єднання десятків, сотень тисяч, а, в перспективі, і мільйонів українців, які розуміють, що тільки об’єднана сила може подолати неминучий опір регресивної системи, що йде.

Ми повинні об’єднуватися. Об’єднуватися навколо загальних принципів, ідей і планів розвитку суспільства і держави, які чітко визначають пріоритети Людського розвитку і точно описують шляхи реалізації цих пріоритетів.
Давайте об’єднуватися.
Об’єднуватися, забувши про другорядні, штучно нам нав’язані, роз’єднуючі суспільство мотиви.
Об’єднуватися заради майбутнього України, майбутнього наших дітей та онуків.