Не може ефективно розвиватися держава, не маючи чіткого і детального плану свого розвитку.
Україні потрібна всенародно затверджена довгострокова Стратегічна Програма соціально-економічного розвитку України, розрахована на досягнення щорічно зростаючих цільових показників СОЦІАЛЬНИХ СТАНДАРТІВ — індикаторів ЯКОСТІ життя українських жителів і РІВНЯ розвитку українського соціального суспільства.
Програма, побудована на Національній Ідеї, що об’єднує все суспільство: «Ліквідація бідності, як явища в Україні, для українців всіх соціальних верств і категорій»
Програма, що точно описує шляхи досягнення поставлених Цілей, Стратегію розвитку економіки і принципи справедливого розподілу в суспільстві вироблених економічних благ.

Сьогоднішня українська влада, яка є уособленням сформованої в Україні антисоціальної олігархічної системи суспільних відносин, створювати довгострокову Програму розвитку України не має наміру. Це не входить в їх пріоритети, так як, створивши точні і докладні плани дій різних гілок влади, згодом доведеться відповідати за їх невиконання. Та й державною системою набагато вигідніше і прибутковіше управляти в ручному режимі.
Таку Програму повинні і можемо написати ми самі — представники українського Громадянського суспільства.
Написати, всенародно обговорити і затвердити.
А потім, за підтримки багатомільйонного Громадянського суспільства, передати, найнятій нами, державній владі для виконання.
З подальшим контролем ефективності цього виконання.
Громадська організація «Розвиток Середнього класу» запрошує Вас на презентацію і подальше обговорення базових положень Стратегічної Програми соціально-економічного розвитку України, які ляжуть в основу, в подальшому допрацьовувану професіоналами, Програми розвитку України, яка повинна бути затверджена всенародним плебісцитом.
Презентація та обговорення Програми відбудеться 16-го квітня, в суботу, з 10-30 до 13-30, за адресою: м.Київ, провулок Т.Шевченка (поруч з Майданом Незалежності), 7/1, HUB Беседніzzа (вхід у двір через арку).
Будемо раді Вашій участі!